Pajączek dźwiękowy

na proste plecy i płaski brzuch

Pajączek  to niewielkie urządzenie do noszenia na plecach. Zasygnalizuje, kiedy się zgarbisz lub nadmiernie rozluźnisz mięśnie brzucha. 

sprawdź cenę

Pajączek  to świetny sposób na korekcję postawy oraz kształtowanie płaskiego brzucha. Czynnie wzmacnia odpowiednie grupy mięśni i w ten sposób koryguje garbienie się, asymetrię ramion i wystający brzuch, wymusząjąc jego napięcie.

Jak działa?

Zaczynasz się garbić? Masz wystający brzuch? Pajączek natychmiast wyda sygnał, przypominając ci o prostowaniu pleców i odpowiednim napięciu mięśni brzucha.

Dla kogo?

Dla osób, które chcą mieć prostą sylwetkę i płaski, napięty brzuch.

Jak nosić?

Załóż Pajączka na plecy, jak plecak - ręce wkłóż w szelki, a pas zapnij na brzuchu. Noś Pajączka co najmniej 3 razy dziennie przez kwadrans.

Efekty:

Skutecznie prostuje plecy, dzięki czemu dotlenia organizm, eliminuje bóle kręgosłupa i redukuje stres. Ponadto wzmacnia mięśnie brzucha - staje się on napięty i płaski.

Idealny przy:

zaokrąglonych plecach, odstających łopatkach, asymetrycznych ramionach, płaskiej klatce piersiowej i wystającym brzuchu.

Wyrób medyczny

Pajączek został stworzony przez specjalistę rehabilitacji leczniczej i otrzymał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Pajączek został zarejestrowany jako wyrób medyczny, co świadczy o jego skuteczności w działaniach prozdrowotnych.

Kolory i rozmiary:

Kolory szelek: czarny

Rozmiary (obwód w talii): M - 60 - 85 cm, L - 85 - 110 cm.

Dane techniczne:

2 x Bat.: LR1130 + soda AAA, wymienne.

Instrukcja obsługi

Pajączka załóż na plecy, jak plecak. Ręce włóż w szelki, a pasek zapnij na brzuchu. Jeśli potrzeba, dostosuj długość szelek i paska do swojej sylwetki. Kiedy się zgarbisz lub nadmiernie rozluźnisz mięśnie brzucha, pajączek wyda sygnał dźwiękowy… Więcej na ulotce.

Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki te możesz zablokować za pomocą opcji w przeglądarce internetowej. Dowiedz się więce